Kasutajate tagasiside

Annika Säär, üürileandja: “Otsustasin lisada üürikuulutuse ka Bidrentosse ja kui aus olla, siis lisaks sellele, et kogu protsess oli igati sujuv, loogiline ja väga taskukohane, leidis minu korter esimese 5 minutiga lausa 20 potentsiaalset üürilist! Mis mulle eriti meeldis, oli see, et Bidrento platvormil on võimalik teostada üürniku taustakontrolli ehk mul oli koheselt võimalik tutvuda kõikide huviliste taustainfoga ja tänu sellele hoidsin nii enda kui ka üürikorteri huviliste aega kokku.“

Kristjan Oinus, üürileandja: “Bidrento lahendust eristab muudest platvormidest üürileandja võimalus teha ühestel alustel teadlik valik mitmete üürikandidaatide seast. Kui muude keskkondade tavaliste kuulutuste puhul kulub mitmeid e-maile ja telefonikõnesid, et saada vajalik informatsioon ning ka siis võib see olla väga kaootiline, siis Bidrento annab võimaluse saada üürniku profiilist päris põhjaliku ülevaate vaid mõne hetkega. Kindlasti plaanin kasutada Bidrento platvormi ka lähitulevikus, sest läbi selle on võimalik üüritulu maksimeerida ja tegemist on igati kasutajasõbraliku keskkonnaga, seega soovitan soojalt!“

Kaarel Viik, üürileandja: “Lihtne on see, et kogu üürnike info on ühest kohast hallatav ja ei ole vaja ise midagi meeles pidada. Samuti näitab nende ankeetide täitmine seda, kui avatud inimene on ning kui palju ta on valmis infot avaldama. Mida rohkem informatsiooni on, seda usaldusväärsem antud üürihuviline mulle tundub.”

Marie, üürileandja: “Jäin rahule Bidrento platvormi kasutamisega - kõik oli mugavalt leitav ja kasutatav.  Meeldis, et sain süsteemist lihtsalt ja mugavalt kontrollida üürniku tausta ning genereerida üürilepingu põhja. Kuna mul oli olemas kindel üürihind, mida korteri eest soovisin saada, siis kasutasin oksjoni kuulutuse asemel tavakuulutust. Kindlasti kasutaksin uuesti ja soovitaksin Bidrento platvormi ka sõbrale.” 

Monika, üürileandja: "Jäin Bidrento platvormi kasutamisega rahule, kuna erinevalt teistest kinnisvaraportaalidest on Bidrentos võimalik otsida üürnike andmebaasist üürihuvilisi ja nendega ühendust võtta. See lisavõimalus aitas mul leida sobiva üürniku. Tutvusin üürisoovidega, võtsin huvipakkuva üürnikuga ühendust ja üüritehing saigi sõlmitud. Kuna Bidrento kasutamine lihtsustas üüriprotsessi ja tõi juurde uue võimaluse, siis kasutaksin kindlasti platvormi uuesti ja soovitaksin seda ka sõbrale."

Alusta juba täna!

Aitame Sul leida sobiva üürniku või üüripinna kiiremal ja mugavamal viisil!