Firmast ja kontaktid | Bidrento

Firmast ja kontaktid

Bidrento meeskond ühendab endas aastate pikkuse praktilise töökogemuse kinnisvaraarenduses ja finantssektoris ning laiahaardelised teadmised digiturunduses ja tarkvaraarenduses. Meie meeskonda iseloomustavad professionaalsed teadmised, tugev teotahe ja tulemustele orienteeritus.

Taavo Annus
CEO ja Bidrento asutaja
Oman pikaajalist kogemust suurettevõtete pangandus- ning laenuprojektide riskihindamisel. Tean, kuidas hoida edukaid ja kasumit tootvaid suhteid äriklientidega ning oman kogemust investoritega heade ärisuhete hoidmisel.
E-mail: taavo.annus@bidrento.ee
Tel: 52 99 345
LinkedIn: Taavo Annus

Natalja Napsep
COO ja Bidrento asutaja
Pikaajaline kogemus suurettevõtete korporatiivpanganduses. Omab laialdast töökogemust kinnisvarainvesteeringute ja -arendusega, keskendudes peamiselt elamukinnisvara arendusele ja müügile. Juhtinud erinevate edukate uusarendusprojektide müügi- ning turundustegevust.
LinkedIn: Natalja Napsep

 

Ruslan Dmitrijev
CTO ning Bidrento partner
Tugev 10-aastane kogemus tarkvaraarenduses. Ekspert tuntuimate tarkvaradega töötamisel, spetsiaalselt kohandatud sisuhaldustarkvarade ülesehitamisel ning maksekeskuste, arveldustarkvarade ja e-kaubandusega töötamisel. Äärmiselt kogenenud tuntuimate ja laialdasemalt kasutatavate rakendustarkvara liideste (API) käsitlemisel.

Silvia Johanna Haavel
Turundusspetsialist
Turundusalased teadmised ja -oskused juba toimiva suurettevõtte kui ka alles alustava ettevõtte tegevustes. Laialdased kogemused ühisturunduses, sisuturunduses, e-maili turunduses, ürituste korraldamisel ning positiivse brändikuvandi loomisel.

Mona Porila
Turundusspetsialist
Töökogemus väga erinevat tüüpi ettevõtete turundamisel restoranidest kinnisvarani. Põhjalikud teadmised sotsiaalmeedia-, digi- ja meiliturunduses ning laialdased kogemused sisuloomes ja reklaaminduses. Oskuslikud kogemused trüki- ja veebibännerite kujundamisel Photoshop töötlusprogrammiga.

Klienditugi
info@bidrento.ee
tel: 52 99 345

Bidrent OÜ
Suur-Patarei 27-7, Tallinn 10415, Eesti
Reg. nr. 14446981
Käibemaksu nr. EE102055047

Alusta juba täna!

Aitame Sul leida sobiva üürniku või üüripinna kiiremal ja mugavamal viisil!