Firmast ja kontakt | Bidrento

Firmast ja kontakt

Bidrento meeskond ühendab endas aastate pikkuse praktilise töökogemuse kinnisvaraarenduses ja finantssektoris ning laiahaardelised teadmised digiturunduses ja tarkvaraarenduses. Meie meeskonda iseloomustavad professionaalsed teadmised, tugev teotahe ja tulemustele orienteeritus.

Taavo Annus

CEO ja Bidrento asutaja

 

Oman pikaajalist kogemust suurettevõtete pangandus- ning laenuprojektide riskihindamisel. Tean, kuidas hoida edukaid ja kasumit tootvaid suhteid äriklientidega ning oman kogemust investoritega heade ärisuhete hoidmisel.

 

Natalja Napsep

COO ja Bidrento asutaja

 

Pikaajaline kogemus suurettevõtete korporatiivpanganduses. Omab laialdast töökogemust kinnisvarainvesteeringute ja -arendusega, keskendudes peamiselt elamukinnisvara arendusele ja müügile. Juhtinud erinevate edukate uusarendusprojektide müügi- ning turundustegevust.

 

Ruslan Dmitrijev

CTO ning Bidrento partner

 

Tugev 10-aastane kogemus tarkvaraarenduses. Ekspert tuntuimate tarkvaradega töötamisel, spetsiaalselt kohandatud sisuhaldustarkvarade ülesehitamisel ning maksekeskuste, arveldustarkvarade ja e-kaubandusega töötamisel. Äärmiselt kogenenud tuntuimate ja laialdasemalt kasutatavate rakendustarkvara liideste (API) käsitlemisel.

 

Silvia Johanna Haavel

Turundusspetsialist

 

Turundusalased teadmised ja -oskused juba toimiva suurettevõtte kui ka alles alustava ettevõtte tegevustes. Laialdased kogemused ühisturunduses, sisuturunduses, e-maili turunduses, ürituste korraldamisel ning positiivse brändikuvandi loomisel.

 

Mona Porila

Turundusspetsialist

 

Töökogemus väga erinevat tüüpi ettevõtete turundamisel restoranidest kinnisvarani. Põhjalikud teadmised sotsiaalmeedia-, digi- ja meiliturunduses ning laialdased kogemused sisuloomes ja reklaaminduses. Oskuslikud kogemused trüki- ja veebibännerite kujundamisel Photoshop töötlusprogrammiga.

 

 

 

 

Klienditugi

info@bidrento.ee

tel: 58 506 004

 

Bidrent OÜ

Suur-Patarei 27-7, Tallinn 10415, Eesti

Reg. nr. 14446981

VAT nr. EE102055047

Alusta juba täna!

Lihtne, mugav ja turvaline viis korteri üürile andmiseks ning võtmiseks.