Firmast

Taavo Annus, Bidrento asutaja

Olen üle 10 aasta töötanud finants ja investeerimisvaldkonnas -  üle 8 aasta korporatiivpanganduses Eesti suurimates pankades, kus olen analüüsinud rohkem kui 1500 ärikliendi laenuprojekti ning üle 2 aasta Varahalduses, kus haldasin ja juhtisin eraisikute ning ettevõtete investeeringuid. Olen alati olnud tehnoloogia huviline ning näinud aastate jooksul kuidas ettevõtjad toovad turule erinevaid uusi tehnoloogilisi lahendusi. See kõik viis mind ühel hetkel sinna kus olen praegu ehk ettevõtjaks ning Bidrento asujataks.

E-mail: taavo.annus@bidrento.ee
Tel: 52 99 345
LinkedIn: Taavo Annus 


Natalja Napsep, COO ja Bidrento asutaja

Olen töötanud nii ülikoolis kui ka pangas suurettevõtete osakonnas. Tõelise kirge leidsin aga hoopis kinnisvara sektoris, kus sain laialdast kogemust kinnisvarainvesteeringute ja -arenduse valdkonnas, keskendudes peamiselt elamukinnisvara arendusele ja müügile. Olen juhtinud mitmete edukate uusarendusprojektide müügi- ning turundustegevust. Olen alati olnud uute teadmiste ja võimaluste jaoks avatud ja „Kui kuidagi ei saa – siis kuidagi ikka saab“ – see on olnud minu elu moto juba aastaid. Ja tänaseks olen 100% pühendunud Bidrentole ning töötan iga päev selle nimel, et muuta nii üürileandjate kui ka üürnike elu paremaks. 

E-mail: natalja.napsep@bidrento.ee
LinkedIn: Natalja Napsep 


Umar Zarip, CTO ja Bidrento kaasasutaja

Olen alati huvi tundunud reaalainete vastu ning läbi selle olen enda jaoks avastanud tehnoloogia maailma. Oman pikkajalist kogemust tarkvara arenduses ning töö kiirus ja kvaliteet mul on alati paigas. Start-up maailm on minu jaoks olnud alati huvitav ning Bidrentos olles saan igapäevaselt teha tööd selle nimel, et maailm meie ümber oleks parem.


Klienditugi
info@bidrento.ee
tel: 52 99 345

Bidrent OÜ
Suur-Patarei 27-7, Tallinn 10415, Eesti
Reg. nr. 14446981
Käibemaksu nr. EE102055047

Alusta juba täna!

Aitame Sul leida sobiva üürniku kiiremal ja mugavamal viisil!