BidrentoPro: üürikorterite haldustarkvara

Haldad üürikortereid Excelis ja otsid tarkvara, mis lihtsustaks üürikorterite haldamist? 

BidrentoPro abil saad lihtsalt ja mugavalt hoolitseda üüripindade haldamise, arvete esitamise, makseviivituste ja lepingute eest ning omad täielikku kontrolli oma üüriportfelli üle. BidrentoPro haldustarkvara on juba kasutusel üüriinvestoritel üle Eesti. Proovi ka Sina!

 Organiseeritud ülevaade Sinu üüriobjektidest, üürnikest, üürilepingutest ja arvetest

Unusta Excel ja mitmed erinevad tööriistad. BidrentoPro-ga kõik üüritegevusega seonduv leitav kiirelt ühest kohast ühe klikkiga. 

 Automatiseeritud arvete koostamine, väljastamine ja laekumiste kontroll

Unusta arvete käsitsi tegemine, saatmine ja maksete kontoll. BidrentoPro haldustarkvaras on kõik arvetega seonduv automatiseeritud ja tänu erinevate liidestustele raamatupidamis-programmidega ja pankadega Sa omad täieliku ülevaadet oma üüriarvete majandusest. 

 Targad üürilepingud ühe klikiga

Unusta üürilepingute manuaalne vormistamise ning tähtaegade käsitsi jälgimine. BidrentoPro abiga saad allkirjastamiseks valmis üürilepingu ühe klikkiga ja meie tarkvara ise jälgib kõiki olulisi tähtaegu.

 Kõik olulised andmed on alati ajakohased

Unusta manuaalne jälgimine ja meeldetuletused mitmest kohast. BidrentoPro-ga Sul on automatiseeritud info vakantsusest ja vabanevatest üürikorteritest. Kalender annab ülevaate näitamistest, broneerimistest ja lõppevatest lepingutest. 

 Ülevaatlikud raportid Sinu üüriportfellist 

Unusta teadmatus ja oma täieliku ülevaadet oma üüriportfelli kohta. BidrentoPro haldustarkvaraga kõik olulised numbrid ja andmed on Sinu jaoks alati kättesaadavad – tootlus, tulud, kulud ja palju muud.

 Säästa ka päriselt oma raha ja aega

BidrentoPro üürikorterite haldustarkvaraga Sa säästad vähemalt 40% raamatupidamiskuludelt ja vähemalt 5 tundi nädalas! 
Pakettide võimalused:
 
Töölaud
 
Üürilepingute ja üürnike haldus
 
Arved ja üüriarvestus
 
Dokumendid
 
Pankade integratsioonid
 
Raamatupidamisprogrammide integratsioonid
 
Võlahaldus
 
Tööülesanded
 
Kalender
 
Raportid

Terviklik äritarkvara üürikinnisvara juhtimiseks. Kõik tähtsamad tegevused on automatiseeritud. Palju erinevaid mooduleid ja sobilik eri suuruses ettevõtetele. Loogilise ülesehitusega, kiirelt õpitav ja lihtne kasutada. 

Lihtne hinnakujundus vastavalt Teie hallatavate korterite arvule

Basic

  • Kuni 10 korterit
  • Soodustus Bidrento üüriplatvormil kuulutamiseks
  • Kuupõhine arveldus
  • Hinnale lisandub käibemaks

Basic+

  • Kuni 10 korterit BidrentoPros
  • Hinna sees on raamatupidamisteenus
  • Kuupõhine arveldus
  • Hinnale lisandub käibemaks

Standard

  • Kuni 20 korterit
  • Soodustus Bidrento üüriplatvormil kuulutamiseks
  • Kuupõhine arveldus
  • Hinnale lisandub käibemaks

Premium

  • Kuni 40 korterit
  • Soodustus Bidrento üüriplatvormil kuulutamiseks
  • Kuupõhine arveldus
  • Hinnale lisandub käibemaks

Special

  • Alates 40 korterist
  • Tasuta kuulutamine Bidrento üüriplatvormil
  • Kuupõhine arveldus
  • Funktsionaalsus vastavalt kliendi vajadustele

 

Kasutajate tagasiside 

Sven A. (väikeinvestor)
"Algul tundus võõras, aga paari korraga harjusin ära. Nüüd ei vahetaks millegi vastu. Eriti meeldib kasutamise lihtsus ja võimalus isikupärastada enamikku sisestatud infost. Olen kasutanud BidrentoPro tarkvara nüüdseks üle 2 kuu. Äärmiselt suureks abiks minu kulude ja laekumiste registreerimisel ja silma peal hoidmisel. Nad täiustavad seda pidevalt, nii et võin öelda, et nad usuvad tõesti oma tootesse. See on pilvepõhine ning funktsioonide ja aruandluse pideva värskendusega. Väga kasutajasõbralik liides võimaldab mul kulusid ja kogutud üürisummasid sisestada minutitega. Tundub üsna jõuline mitmete funktsioonidega, mida ma isegi ei kasuta, kuid näen, kuidas need võivad olla kasulikud suurematele kinnisvara omanikele. Kindlasti soovitan seda toodet." 

Rain K. (üürimaja)
"BidrentoPro koondab ühele platvormile raamatupidamise, klientide halduse ja lepingud. See võimaldab meil oma üürimaja hallata väga mugavalt nii arvutist, kui ka telefonist. Oleme tänu BidrentoPro platvormile saanud loobuda mitme erineva programmi kasutamisest, mis on säästnud meile tohutult aega." 

Oleg Z. (üürileandja)
"Professionaalne kinnisvarahaldustarkvara. Me kasutame seda praegu veidi alla 50 ühiku haldamiseks. Kena ja professionaalne välimus. Lihtne kasutada. Lihtsad funktsioonid ja kõik töötab väga hästi." 

Andres T. (ettevõtja)
"Parim kinnisvarahaldustarkvara väikeettevõttele. Lihtne on loetleda vakantseid ühikuid, makseid vastu võtta ja jälgida laekumisi. Saan hoida nüüd kõike ühes kohas. Tänases turusituatsioonis näen eriti suurt väärtust, et asjad on kontrolli all ning mul on 100% ülevaade arvetest ja laekumistest. Enne BidrentoPro-d kasutasin mitmeid programme koos Exceliga ja see tekitas mulle tihti peavalu, sest info oli nii mitmes kohas laiali ja tihti jäid mul ka makseviivitused ja maksmata arved tähelepanuta. Täna oman põhjaliku ülevaadet oma üüriportfellist ja olen väga rahul BidrentoPro haldustarkvaraga."

Veiko M. (väikeinvestor)
"Parim pilvepõhine tarkvara Eestis. Tegin põhjalikke uuringuid, püüdes leida taskukohast kinnisvarahaldussüsteemi, mis oleks pilvepõhine ja täna ma olen selle leidnud. Olin välja valinud alustuseks tasuta versiooni ja hiljem upgrade´isin tasulise peale. Lihtne navigeerida ja otsida kinnisvara või rentniku järgi. Kõik on lihtne ja lihtsasti leitav, nagu üürnikuinfo, kinnisvarainfo ja võimalus lisada ka kinnisvara pilte, aruandeid jne. Täna kasutan tasulist paketi ja viimased täiendused tarkvaras olid seda raha väärt. Kasutan BidrentoProd juba mõnda aega ja ma tõesti arvan, et see programm teeb ära suurepärase töö. Väga meeldivad uuendused ja lihtne kujundus. Mulle meeldib, et väikese tasu eest annab see mulle hunniku väärtuslikke funktsioone. Eriti meeldib mulle see võimalus, et süsteemis on arved automatiseeritud."

Alusta juba täna!

Aitame Sul leida sobiva üürniku kiiremal ja mugavamal viisil!